Capital North - Apartment with private entrance

Amenities

  • Late check-out availableLate check-out available

Room properties:

Number of guests: 4
Number of bedrooms: 1
Number of bed: 1 queen bed, 1 double sofa bed

Rules and fees:

Opening hours: Keys can be collected from 09:00 to 18:00, after prior phone contact.

Additional information for bookers:

Additional options:

Additionally charged while booking:
  • Opłata klimatyczna 4.45 zł (per person per night)

Apartament „Capital North” o wielkości 30? metrów kwadratowych z łazienką oraz prywatnym wejściem, stworzony został dla osób które docenią przestrzeń, prywatność oraz prestiżową  lokalizację w Sopocie. Apartament wyposażony w łóżko typu Queen oraz rozkładaną sofę może pomieścić nawet cztery osoby, a dzięki prywatnemu wejściu każdy z Gości poczuje się jak w domu.

Apartamenty North znajdują się w samym centrum Sopotu, 50m od dworca PKP i około 100m do kultowego nadmorskiego deptaku Monte Casino zakończonego Sopockim molo. Olbrzymim plusem umiejscowienia jest fakt, że jest on z dala od zgiełku tętniącego życiem Sopotu, a zarazem na tyle blisko głównych atrakcji turystycznych , restauracji oraz plaży, że wszystko czego nasi goście poszukują w Sopocie znajduje się w zasięgu 10 minutowego spaceru. – natomiast dla osób dla których Sopot stanie się za mały i zechcą odwiedzić sąsiadujące z nim miasta - Gdańsk lub Gdynię, mogą skorzystać z szybkiej kolei miejskiej, która pomoże im się tam dostać w zaledwie 15 min.

Obiekt North Apartments znajduje się na parterze trzy piętrowej, zabytkowej kamienicy, w której nowoczesne pokoje na pewno pozwolą Państwu wypocząć i spędzić niezapomniane chwile w najbardziej rozpoznawalnym nadmorskim kurorcie w Polsce.

W całym obiekcie North Apartments do dyspozycji naszych Gości znajdują się bezprzewodowy, szybki internet Wi-Fi oraz w pełni wyposażona kuchnia, w której można napić się kawy prosto z ekspresu, a także przyrządzić ulubiony posiłek.

The guarantee of the lowest price of rooms only on our website
Immediate booking confirmation
We guarantee full transaction security
Information about payment methods

Thanks to online payment, you can immediately confirm your reservation.

Information about payment methods